🔥

Grondstoffen worden schaarser en duurder. Weet jij waar jouw organisatie kwetsbaar is en wat je eraan kunt doen?

Bekijk de Grondstoffenbarometer
Auteurspagina Stefan Geskus
Auteurspagina Stefan Geskus

De experts achter de content van Milgro: Stefan Geskus

Stefan Geskus is Business Developer in de logistieke sector bij Milgro. Daarbij is hij verantwoordelijk voor een professioneel en effectief salesproces in duurzaam afvalmanagement. Met ervaring als Waste Engineer heeft hij veel kennis over afval- en grondstofstromen en hoe je deze slimmer en duurzamer in kan richten. 

LinkedIn Stefan Geskus

Stefan Geskus is Business Developer in de logistieke sector bij Milgro. Daarbij is hij verantwoordelijk voor ... | Milgro

Content waar Stefan aan bijdroeg

Businesscase
Businesscase
Businesscase

Op de hoogte blijven van onze content?

Volg ons op LinkedIn. Hier delen we het laatste nieuws over regelgeving, circulaire thema's en ontwikkelingen uit de branche. Abonneer je daarnaast op de nieuwsbrief.